Kontakt

 

Hammerlit Niemcy

 

 

Dyrektor Zarządzający

 

dr inż. Markus Connemann

t: +49 (0)491 92 900
f: +49 (0)491 92 90 199
info@hammerlit.de

 


 

 

Asystent Dyrektora

 

mgr inż. Michael Schlie

t: +49 (0)491 92 90 192
f: +49 (0)491 92 90 199
mschlie@hammerlit.de

 

 

 

Kierownik Działu Rozwoju

Enno Stübich

t: +49 (0)491 92 90 162
f: +49 (0)491 92 90 160
estübich@hammerlit.de

Kierownik Działu Technicznego

Karsten Stölken

t: +49 (0)491 92 90 152
f: +49 (0)491 92 90 160
kstölken@hammerlit.de

Kierownik Działu Zakupów

Ingo Buss

t: +49 (0)491 92 90 126
f: +49 (0)491 92 90 130
ibuss@hammerlit.de

Kierownik Działu Produkcji & Logistyki

Rainer Franzen

t: +49 (0)491 92 90 256
f: +49 (0)491 92 90 260
rfranzen@hammerlit.de

Kierownik Działu Księgowości i Organizacji

Artur Schmidt

t: 0491 92 90 733
f: 0491 92 90 199
aschmidt@hammerlit.de

Kierownik Działu Halitec

Peter Ritz

t: +49 (0)491 92 90 180
f: +49 (0)491 92 90 100
p.ritz@hammerlit.de

Kierownik Działu Eksportu

Patrick Snijders

t: +49 (0)491 92 90 156
f: +49 (0)491 92 90 100
psnijders@hammerlit.de

 

do góry
Catalog
Kontakt